Timetables of Koleje Mazowieckie on route Żyrardów-Łuków
No. | Details |
---|---|
1 | Żyrardów - Międzyborów - Jaktorów - Grodzisk Mazowiecki - Milanówek - Brwinów - Parzniew - Pruszków - Piastów - Warszawa - Sulejówek - Józefin - Halinów - Cisie - Dębe Wielkie - Chrośla - Mińsk Mazowiecki - Barcząca - Mienia - Cegłów - Mrozy - Grodzisk - Sosnowe - Koszewnica - Kotuń - Stare Opole - Siedlce - Białki - Borki-Kosiorki - Borki-Kosy - Dziewule - Radomyśl - Krynka - Łuków |