PUŁAWY, W.POLSKIEGO PRZY D.A.

Puławy, com. Puławy

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Kazimierz Dolny

10:13
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje do odwołania
12:57
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:02
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
17:59
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
19:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
21:28
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
23:00
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
 

Kielce

going via: Radom,
06:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • do odwołania kursuje tylko w piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 17 maja 2020
  • dodatkowo kursuje 1 czerwca 2020
  • nie kursuje 1 lutego 2020
09:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • do odwołania kursuje tylko w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 27 maja 2020
  • kursuje dodatkowo 2 czerwca 2020
13:38
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
16:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 29 stycznia 2020
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
17:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Kraków

going via: Radom, Kielce,
06:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • do odwołania kursuje tylko w piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 17 maja 2020
  • dodatkowo kursuje 1 czerwca 2020
  • nie kursuje 1 lutego 2020
09:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • do odwołania kursuje tylko w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 27 maja 2020
  • kursuje dodatkowo 2 czerwca 2020
13:38
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
16:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 29 stycznia 2020
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
17:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Lublin

10:34
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje 26 grudnia, 2 stycznia oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 23 stycznia 2020
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
11:07
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje do 10.05.2020
11:07
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje do 10.05.2020
11:51
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje 26 grudnia, 2 stycznia oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • Kursuje w poniedziałki, soboty oraz 3 stycznia, 27 grudnia i we wtorek po świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
13:33
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje 26 grudnia, 2 stycznia oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
14:37
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursujeod 16.03 do odwołania
14:37
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje od 16.03.2020 do odwołania
18:33
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • dodatkowo kursuje 1 czerwca 2020
  • kursuje dodatkowo 17 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w piątki i niedziele
20:35
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • do odwołania kursuje tylko w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 27 maja 2020
  • kursuje dodatkowo 2 czerwca 2020
20:37
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
20:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
 

Łódź

going via: Radom,
10:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
10:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
14:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje do 10.05.2020
14:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje do 10.05.2020
17:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursujeod 16.03 do odwołania
17:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje od 16.03.2020 do odwołania
 

Nałęczów

10:56
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
14:40
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
16:31
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Radom

06:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • do odwołania kursuje tylko w piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 17 maja 2020
  • dodatkowo kursuje 1 czerwca 2020
  • nie kursuje 1 lutego 2020
09:52
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • do odwołania kursuje tylko w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 27 maja 2020
  • kursuje dodatkowo 2 czerwca 2020
10:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
10:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
13:38
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
14:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje do 10.05.2020
14:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje do 10.05.2020
16:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 29 stycznia 2020
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
17:10
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15-31 maja 2020
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:47
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursujeod 16.03 do odwołania
17:47
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje od 16.03.2020 do odwołania
 

Ryki

10:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
12:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 01 marca do 31 października kursuje codziennie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Warszawa

04:11
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
05:02
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
07:05
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
08:05
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
10:52
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
12:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w okresie 01.11 -28.02
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
13:37
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
16:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
17:52
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele
19:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele i święta w okresie od 01 maja do 30 września
  • nie kursuje w grudniu
  • nie kursuje do odwołania
going via: Ryki,
10:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
12:17
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 01 marca do 31 października kursuje codziennie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner