GOŃCZYCE

Gończyce, com. Sobolew

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
CoachMinibus

City/TownDepartures

Garwolin

08:29
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kazimierz Dolny

09:15
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje do 14.07.2020
09:39
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • do odwołania kursuje w soboty i niedziele
11:04
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:09
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:24
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
15:54
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:10
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
17:02
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
18:34
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:03
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Boże Ciało
20:09
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
20:32
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
21:24
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
22:08
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 17-18.07.2020
going via: Ryki,
11:59
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
 

Łuków

17:09
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
going via: Stanin,
14:50
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
going via: Adamów, Glinne,
17:09
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
going via: Żelechów, Krzywda,
20:35
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 

Nałęczów

going via: Ryki,
09:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
13:41
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Puławy

23:25
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele i święta w okresie od 01 maja do 30 września
  • nie kursuje w grudniu
  • nie kursuje do odwołania
 

Ryki

09:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
11:59
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
13:41
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Warszawa

04:35
Jędrek

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
05:00
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
05:56
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
06:27
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
08:03
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
08:27
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
08:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
09:49
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
10:48
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
11:16
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
11:47
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
12:25
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
13:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 01 marca do 31 października kursuje codziennie
13:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w okresie 01.11 -28.02
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
13:55
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:32
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:08
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
16:17
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
17:47
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:52
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 17-18.07.2020
20:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele i święta w okresie od 01 maja do 30 września
  • nie kursuje w grudniu
  • nie kursuje do odwołania
going via: Garwolin,
08:29
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Żelechów

17:45
Jędrek

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
20:35
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Coach
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner