OSTRZESZÓW

Ostrzeszów, com. Ostrzeszów miasto

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Rail

City/TownDepartures

Bytom

08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 3 IX.2020, 11.IX.2020, od 14 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 4 do 5 IX.2020, od 12 do 13 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 6.IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 10 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Częstochowa

10:21
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
13:40
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Świnoujście - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:47
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Świnoujście - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:12
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Gliwice

20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Słupsk - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:23
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Jarocin

going via: Ostrów Wielkopolski,
19:56
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 03.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:18
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 03.08.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 30.08.2020-30.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.10.2020-04.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 11.10.2020-18.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 24.10.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 05.10.2020-10.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 19.10.2020-23.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
 

Katowice

going via: Bytom,
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 3 IX.2020, 11.IX.2020, od 14 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 4 do 5 IX.2020, od 12 do 13 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 6.IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 10 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Gliwice, Zabrze,
20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Słupsk - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:23
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Kępno

06:38
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn w okresie 12.10.2020-19.10.2020
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje we wt - pt w okresie 13.10.2020-22.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 31.08
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-28.VIII.2020
09:53
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-28.VIII.2020
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 12.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 31.08
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
15:09
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
15:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:09
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:09
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 04.07.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:10
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn, nd w okresie 30.08.2020-31.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:10
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.09
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 11.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn, nd w okresie 30.08.2020-31.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:34
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 25.12
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 30.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 03.07.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 03.07.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn, nd w okresie 30.08.2020-31.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-28.VIII.2020
 

Kluczbork

going via: Kępno,
06:38
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn w okresie 12.10.2020-19.10.2020
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje we wt - pt w okresie 13.10.2020-22.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 31.08
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:43
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 12.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 31.08
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
15:09
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
15:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.09
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 11.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:33
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn, nd w okresie 30.08.2020-31.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:34
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 25.12
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 30.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Koszalin

going via: Poznań,
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Kraków

going via: Częstochowa,
10:21
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
13:40
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Świnoujście - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:47
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Świnoujście - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:12
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Bytom, Katowice,
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 3 IX.2020, 11.IX.2020, od 14 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 4 do 5 IX.2020, od 12 do 13 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 6.IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 10 IX.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Ostrów Wielkopolski

06:54
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 31.08.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:54
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 12.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:54
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:54
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb, nd w okresie 30.08.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 11.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 11.08.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:59
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb, nd w okresie 04.07.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:48
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 31.08.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
11:58
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 12.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:58
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:58
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w śr - pt w okresie 02.09.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:58
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 01.09
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:58
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 31.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
15:41
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 25.12
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-18.03.2020
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 30.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:55
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.09
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 11.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:55
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:55
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 30.08.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 10.08.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • EZT
17:41
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 10.08.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:05
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 31.08.2020-04.09.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:05
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 12.10.2020-06.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:05
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 07.09.2020-09.10.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:56
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 03.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:18
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 03.08.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 30.08.2020-30.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.10.2020-04.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 11.10.2020-18.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 24.10.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 05.10.2020-10.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 19.10.2020-23.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
 

Poznań

06:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 16.VIII.2020, 23.VIII.2020
06:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-15.VIII.2020, 17.VIII.2020-22.VIII.2020, 24.VIII.2020-28.VIII.2020
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
09:16
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 1.IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Poznań Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
09:16
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 2 do 4 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Poznań Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
09:16
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 5 do 6 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Poznań Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
09:16
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Poznań Główny): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
10:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-28.VIII.2020
14:48
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020, 29.VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 17 do 21 VIII.2020, od 24 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Płaszów - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:20
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 14.VIII.2020-21.VIII.2020, 23.VIII.2020-28.VIII.2020
16:20
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Carrier type: Rail
  • Jedzie w: 22.VIII.2020
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 10 do 13 IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 3 IX.2020, 5.IX.2020, od 7 do 9 IX.2020, od 14 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 4.IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
18:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
19:57
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Poznań Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Ostrów Wielkopolski, Jarocin,
19:56
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 03.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:18
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 03.08.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 30.08.2020-30.09.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 01.10.2020-04.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 11.10.2020-18.10.2020
  • kursuje codziennie w okresie 24.10.2020-07.11.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 05.10.2020-10.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:22
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje codziennie w okresie 19.10.2020-23.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
 

Przemyśl

going via: Częstochowa, Kraków, Tarnów, Rzeszów,
10:21
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Rzeszów

going via: Częstochowa, Kraków, Tarnów,
10:21
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Słupsk

going via: Poznań, Koszalin,
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Szczecin

going via: Poznań,
14:48
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020, 29.VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 17 do 21 VIII.2020, od 24 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Płaszów - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 10 do 13 IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 3 IX.2020, 5.IX.2020, od 7 do 9 IX.2020, od 14 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:56
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 4.IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
18:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Przemyśl Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Świnoujście

going via: Poznań, Szczecin,
14:48
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020, 29.VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:03
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 17 do 21 VIII.2020, od 24 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Płaszów - Szczecin Główny): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Tarnów

going via: Częstochowa, Kraków,
10:21
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Przemyśl Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Ustka

going via: Poznań, Koszalin,
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, sprzedaż napojów i przekąsek, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:45
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Katowice - Słupsk): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Słupsk - Ustka): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Zabrze

going via: Gliwice,
20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 1 do 16 IX.2020
  • (na trasie: Słupsk - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:17
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:23
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 15 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Ustka - Katowice): rezerwacja obowiązkowa, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner