BRWINÓW

Brwinów, com. Brwinów miasto

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Rail

City/TownDepartures

Dęblin

going via: Warszawa,
08:43
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
08:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 26.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 26 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 25.06.2020: kursuje od 15 VI do 25 VI w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 4 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
19:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
 

Grodzisk Mazowiecki

05:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 11.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 11.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
05:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 21.03.2020 - 07.06.2020: kursuje od 21 III do 7 VI w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
05:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 27.06.2020: kursuje od 14 VI do 27 VI w soboty, niedziele i święta
05:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
05:20
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
05:30
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
06:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
06:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
06:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
06:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 18 V do 29 V w pn-pt
06:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa, Otwock
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa,Otwock
07:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa, Otwock
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa,Otwock
07:23
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa, Otwock
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa,Otwock
07:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
07:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
07:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
08:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 06.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 6.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
08:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 31.05.2020: kursuje od 23 V do 31 V w soboty, niedziele i święta
08:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
08:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
08:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa, Otwock
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa,Otwock
08:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta
09:35
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
09:40
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
10:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
10:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
11:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
11:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
12:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
12:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI
12:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
13:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
13:34
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII w soboty, niedziele i święta
14:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
14:34
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII w soboty, niedziele i święta
14:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
14:47
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
15:11
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
15:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
16:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
16:24
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
16:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
16:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
16:47
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
17:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
17:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
17:23
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
17:36
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
17:36
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 4 V do 10 VI w pn-pt
17:43
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
18:12
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
18:17
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa, Otwock
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pilawa,Otwock
18:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
18:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
19:31
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
20:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 16 III do 13 VI w pn-pt oprócz świąt oraz 21-22 III, 23-24,30-31 V, 6-7,11,13 VI
20:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
21:31
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
21:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
 

Mińsk Mazowiecki

going via: Warszawa,
04:57
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
06:40
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
06:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
07:20
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
17:53
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
17:54
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
 

Mrozy

going via: Warszawa,
14:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
15:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
15:45
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
 

Otwock

going via: Warszawa,
05:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
07:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
07:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
07:43
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
07:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta oraz 29-30 VI, 1-3 VII
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
16:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
17:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
18:14
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
 

Skierniewice

00:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 11.06.2020: kursuje od 15 III do 11 VI w soboty, niedziele i święta
00:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
00:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 13.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 13 VI
00:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
04:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.06.2020 - 08.06.2020: kursuje od 4 VI do 8 VI w pn-pt
04:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.03.2020 - 12.06.2020: kursuje 23.III-12.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 30-31.III, 1.IV, 4-5,8.VI
04:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
04:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
04:32
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.06.2020 - 08.06.2020: kursuje od 4 VI do 8 VI
04:32
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 31.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 31 V do 13 VI w (1)-(7) oprócz 4-8 VI
04:39
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 30.05.2020: kursuje od 9 V do 30 V
05:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.12.2019 - 12.06.2020: kursuje 16.XII-12.VI w pn-pt oprócz świąt
05:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
05:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI
06:11
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
07:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
07:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 06.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 6.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
07:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 31.05.2020: kursuje od 9 V do 31 V w soboty, niedziele i święta
07:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
07:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
08:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
09:01
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
09:01
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 11.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 11 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
09:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta oraz 29-30 VI, 1-3 VII
09:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
10:01
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
10:17
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
10:17
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta
11:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
11:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
11:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta
11:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
11:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
11:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt oraz 20-21,27-28 VI
13:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
13:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
14:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
14:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
14:31
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 4 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
14:32
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
15:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI w (1)-(7) oprócz 18-19,25-26 IV
15:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
15:35
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
15:36
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
16:00
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
16:09
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
17:09
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
17:09
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 21.06.2020: kursuje od 20 VI do 21 VI
17:09
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
17:10
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
17:10
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 4 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
18:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
18:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
18:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
18:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
19:04
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
19:06
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
19:06
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt oraz 20-21,27-28 VI
20:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
20:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 31.07.2020: kursuje od 14 VI do 31 VII w (1)-(7) oprócz 13,15 VII
21:06
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
21:10
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 25.07.2020: kursuje od 14 VI do 25 VII w (1)-(7) oprócz 5,12-15,19-21 VII
22:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w (1)-(7) oprócz 7,9 IV
22:08
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
23:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 08.04.2020 - 13.06.2020: kursuje od 8 IV do 13 VI w pn-so oprócz świąt
23:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.04.2020 - 11.06.2020: kursuje od 12 IV do 11 VI w (7) oraz 13 IV, 1 V, 11 VI
23:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
 

Warszawa

04:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 30.06.2020: kursuje od 14 VI do 30 VI
04:25
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI
04:53
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
04:57
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
04:57
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje 15.III-13.VI w soboty, niedziele i święta
05:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
05:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
05:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
05:47
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
06:00
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII w soboty, niedziele i święta
06:00
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 21.03.2020 - 07.06.2020: kursuje od 21 III do 7 VI w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
06:00
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 11.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 11.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
06:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 1.VI-12.VI w pn-pt oprócz świąt
06:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 29.05.2020: kursuje od 16 III do 29 V w pn-pt oprócz świąt
06:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
06:28
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
06:28
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII
06:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
06:40
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
06:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
06:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
06:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
06:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
06:57
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
06:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.12.2019 - 12.06.2020: kursuje 16.XII-12.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 3.II
06:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII w soboty, niedziele i święta
07:02
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
07:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
07:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
07:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
07:20
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
07:20
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
07:24
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
07:28
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
07:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta
07:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje 16.III-12.VI w pn-pt oprócz świąt
07:43
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
07:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
07:48
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
07:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
07:50
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.12.2019 - 10.06.2020: kursuje od 16 XII 19 do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
07:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
07:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 1.VI-13.VI
07:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.04.2020 - 31.05.2020: kursuje od 20 IV do 31 V
08:11
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
08:21
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
08:21
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
08:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
08:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
08:43
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
08:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
08:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 14 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta
08:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 18 V do 29 V w pn-pt
08:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 1.VI-12.VI w pn-pt oprócz świąt
09:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
09:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 21.03.2020 - 11.06.2020: kursuje od 21 III do 11 VI w (1)-(7) oprócz 23-25 III, 12-13 IV, 9-10,16-17 V
09:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
09:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 13.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 13 VI
09:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII
09:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
09:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
10:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
10:28
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
10:48
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje 1.V-13.VI w soboty, niedziele i święta oraz 1-5,8-10,12.VI
10:48
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 29.05.2020: kursuje od 16 III do 29 V w pn-pt oraz 18-19,25-26 IV oprócz 1 V
10:48
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 31.07.2020: kursuje od 14 VI do 31 VII w (1)-(7) oprócz 20-21,27-28 VI
10:48
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
11:25
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
11:26
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
12:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII w (1)-(7) oprócz 20-21,27-28 VI
12:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
12:06
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
12:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
12:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
12:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 13.06.2020: kursuje do 13 VI
12:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 31.07.2020: kursuje od 14 VI do 31 VII
13:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
13:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
13:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
13:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII
13:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
13:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII
14:26
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 26.07.2020: kursuje od 14 VI do 26 VII
14:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
14:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 18 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 05.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 5 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 11 V
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta oraz 29-30 VI, 1-3 VII
14:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 06.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 6.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 31.05.2020: kursuje od 23 V do 31 V w soboty, niedziele i święta
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII w soboty, niedziele i święta
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 4 V do 29 V w pn-pt
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
15:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 1.VI-12.VI w pn-pt oprócz świąt
15:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
15:45
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
16:00
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
16:06
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
16:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
16:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII w soboty, niedziele i święta
16:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
16:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 4 V do 29 V w pn-pt
16:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 1.VI-12.VI w pn-pt oprócz świąt
16:29
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
16:52
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
16:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
17:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII
17:16
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
17:19
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
17:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
17:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 10.06.2020: kursuje 1.VI-10.VI w pn-pt
17:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 18 V do 29 V w pn-pt
17:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
17:45
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w pn-pt oraz 14 VI, 4-5 VII
17:53
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 29.05.2020: kursuje od 18 V do 29 V w pn-pt
17:53
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
17:54
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
17:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
18:14
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta
18:14
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 15 VI do 3 VII w pn-pt
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 06.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 6.VI-13.VI w (6)
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 30.05.2020: kursuje od 23 V do 30 V w (6)
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 24.05.2020 - 11.06.2020: kursuje od 24 V do 11 VI w (7) oraz 11 VI
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
18:15
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 4 V do 10 VI w pn-pt
18:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
18:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 26.06.2020 - 03.07.2020: kursuje od 26 VI do 3 VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 25.06.2020: kursuje od 15 VI do 25 VI w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 04.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 4 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
18:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI
18:58
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
19:14
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
19:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 18.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 18 V do 10 VI w pn-pt
19:30
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
19:30
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
19:30
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
19:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock, Pilawa
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Otwock,Pilawa
19:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w (1)-(7) oprócz 21,28 VI
19:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 21.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 21 VI do 28 VI w (7)
20:05
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI
20:17
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 28.06.2020: kursuje od 20 VI do 28 VI w soboty, niedziele i święta
20:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 1.VI-12.VI w pn-pt oprócz świąt
20:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 13.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 13 VI
20:22
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.04.2020 - 11.06.2020: kursuje od 14 IV do 11 VI w (1)-(7) oprócz 15-16,25-26 IV, 1-3,9-10,16-17 V, 1-5,8-10 VI
20:26
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w pn-pt oraz 14 VI, 4-5 VII
20:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12.VI
20:38
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
20:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.12.2019 - 13.06.2020: kursuje od 16 XII 19 do 13 VI w pn-so oprócz świąt
20:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.12.2019 - 11.06.2020: kursuje do 11 VI w (7) oraz 25-26 XII 19, 1,6 I, 13 IV, 1 V, 11 VI
21:03
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
21:27
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
21:42
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 24.07.2020: kursuje od 15 VI do 24 VII w pn-pt
21:56
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 31.07.2020: kursuje od 14 VI do 31 VII w (1)-(7) oprócz 15,20-21 VII
21:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje 15.III-13.VI
23:14
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 10.04.2020 - 13.06.2020: kursuje 10.IV-13.VI oprócz 4-8.V
23:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII
 

Zielonka

going via: Warszawa,
05:47
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.06.2020 - 12.06.2020: kursuje od 1 VI do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:49
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 14.08.2020: kursuje od 15 VI do 14 VIII w pn-pt
 

Żyrardów

05:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
05:45
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
05:59
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
06:09
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 11.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 11 V do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
06:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 16 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
06:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.03.2020 - 31.05.2020: kursuje od 15 III do 31 V w soboty, niedziele i święta oprócz 12-13 IV
06:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 06.06.2020 - 13.06.2020: kursuje 6.VI-13.VI w soboty, niedziele i święta
06:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
06:34
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
13:33
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
13:34
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 28.08.2020: kursuje od 15 VI do 28 VIII w pn-pt
16:37
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 29.08.2020: kursuje od 14 VI do 29 VIII
16:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w (1)-(7) oprócz 12 VI
16:44
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
17:18
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI
17:46
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 16.08.2020: kursuje od 14 VI do 16 VIII
18:31
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
18:31
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 05.07.2020: kursuje od 14 VI do 5 VII w soboty, niedziele i święta oraz 29-30 VI, 1-3 VII
18:39
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 12.06.2020 - 12.06.2020: kursuje 12 VI
18:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 10.06.2020: kursuje od 16 III do 10 VI w pn-pt oprócz świąt
18:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 23.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 23 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
19:36
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 16.03.2020 - 12.06.2020: kursuje od 16 III do 12 VI w pn-pt oprócz świąt
19:36
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta
19:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 14.06.2020 - 14.06.2020: kursuje 14 VI
19:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 20.06.2020 - 21.06.2020: kursuje od 20 VI do 21 VI
19:41
Koleje Mazowieckie

Carrier type: Rail
  • 15.06.2020 - 26.06.2020: kursuje od 15 VI do 26 VI w pn-pt
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner