ŁOMNICA-ZDRÓJ

Łomnica-Zdrój, com. Piwniczna-Zdrój

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Rail

City/TownDepartures

Kraków

going via: Tarnów,
11:38
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 28 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:38
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 27 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:50
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:50
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:42
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:52
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 4 IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:52
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 5.IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 8.VIII.2020, 15.VIII.2020, 22.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 7.VIII.2020, od 9 do 14 VIII.2020, od 16 do 21 VIII.2020, od 23 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Nowy Sącz, Stróże, Tarnów,
15:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 03.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 09.08.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 30.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 09.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 04.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Krynica-Zdrój

08:57
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 8 VIII.2020, od 10 do 15 VIII.2020, od 17 do 22 VIII.2020, od 24 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:57
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 9.VIII.2020, 16.VIII.2020, 23.VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
09:00
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 30.VIII.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
09:00
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 1 do 5 IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:26
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:26
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 8 do 9 VIII.2020, od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:39
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:39
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 5 do 6 IX.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:46
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 26 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:13
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 25 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Muszyna,
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 01.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 05.09.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 01.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:57
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 05.0829.07
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:57
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Muszyna

07:01
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:01
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:07
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:07
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 01.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 05.09.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:16
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 01.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:57
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 05.0829.07
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:57
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:24
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 29.0705.08
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 14.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:34
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 31.1205.0112.04
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 24.12.2019-25.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Nowy Sącz

06:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 01.0106.0113.04
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 25.12.2019-26.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:06
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:06
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:29
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 05.0829.07
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 14.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:29
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 03.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 09.08.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 30.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 09.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 04.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Tarnów

11:38
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 28 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:38
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 7 do 27 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:50
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:50
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 31.VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:27
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:27
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 5 do 6 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 8 do 9 VIII.2020, od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:28
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:42
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:52
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 4 IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:52
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 5.IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 8.VIII.2020, 15.VIII.2020, 22.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:11
PKP Intercity S.A.

Carrier type: Rail
  • 7.VIII.2020, od 9 do 14 VIII.2020, od 16 do 21 VIII.2020, od 23 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
going via: Nowy Sącz, Stróże,
06:30
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 01.0106.0113.04
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 25.12.2019-26.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:06
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:06
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:08
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:29
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 05.0829.07
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 14.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:29
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:51
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 03.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 09.08.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:17
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Operates on: 06.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 30.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 09.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • Not in service: 04.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:27
POLREGIO

Carrier type: Rail
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner