DOMIARKI

Domiarki, com. Iwanowice

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Kraków

04:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w Wielką Sobotę i 2. dni Świąt Wielkanocnych
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • nie kursuje 16.08.2019
05:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
05:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
05:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
05:47
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
06:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
06:13
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wakacje
06:15
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
06:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
06:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:25
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
06:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
07:02
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
07:12
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • kursuje 1 i 11 listopada
07:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:57
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
08:10
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
08:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24. i 31.12.
09:20
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
09:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
10:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
10:02
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
10:49
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
10:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
10:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
11:29
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
11:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
11:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
12:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
12:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:45
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
13:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje 27-28 grudnia
13:15
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
13:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
13:39
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje 27-28 grudnia
14:10
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w wakacje
14:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
14:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
14:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
15:04
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:14
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:41
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:57
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
16:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
16:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
16:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:57
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:59
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
17:22
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
17:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
17:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:47
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
18:05
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
18:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
18:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
18:25
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
19:12
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
19:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
19:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
20:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w Święta Wielkanocne
20:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
21:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
21:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
 

Miechów

going via: Słomniki,
05:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
06:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
06:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
06:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 27-28 grudnia
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
08:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
08:19
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:22
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
08:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
08:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
08:56
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
08:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
08:57
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
09:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:47
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
09:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:57
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
10:02
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
10:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
10:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
10:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
10:34
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
10:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
11:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
11:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
11:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
11:59
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
12:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
12:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
12:34
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
12:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje 27-28 grudnia
12:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:47
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
13:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
13:20
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w wakacje
13:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:00
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
14:17
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
14:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
14:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
15:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje 27-28 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
15:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
15:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje dodatkowo 27, 28 grudnia
  • dodatkowo kursuje 16.08.2019
15:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:59
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
16:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:24
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
16:41
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
16:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 24-26.12, 31.12 oraz Nowy Rok
  • kursuje w Śwęta Wielkanocne i w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
16:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
17:08
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
17:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
18:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
18:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
18:12
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
18:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
18:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje 27-28 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
18:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
18:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
18:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
19:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:07
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
19:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
19:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
19:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
19:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
19:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
20:32
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
20:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
20:52
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
21:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
21:42
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
22:02
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
23:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner