JAWORNIK

Jawornik, com. Myślenice

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
MinibusCoach

City/TownDepartures

Jordanów

06:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
14:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:04
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Konina

07:39
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:44
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Coach
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
 

Kraków

04:56
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
04:56
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
05:05
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
05:32
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:39
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:40
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
05:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 11 listopada
06:07
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
06:07
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:47
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
06:50
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
06:50
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
06:51
A.LANGOWSKI

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada 2020
06:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:04
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:17
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
07:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:02
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:20
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
08:31
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
08:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:52
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:56
A.LANGOWSKI

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
09:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:05
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
10:12
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:27
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:47
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
11:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:10
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
11:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
11:51
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
11:55
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
11:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:17
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:37
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
12:40
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
12:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:10
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:26
A.LANGOWSKI

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
  • do odwołania kursuje tylko w czwartki, piątki, niedziele i poniedziałki, nie kursuje 31 grudnia 2020
13:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:37
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
14:05
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
14:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
14:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:11
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:17
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:30
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
15:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
15:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
16:04
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:45
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
17:07
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
17:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:37
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
18:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
18:47
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
18:50
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
18:54
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Coach
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
19:06
A.LANGOWSKI

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
 

Mszana Dolna

07:00
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:20
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:15
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:05
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:50
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:20
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:10
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
14:00
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
14:30
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
15:30
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
17:10
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
17:50
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
20:05
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
 

Myślenice

06:29
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
06:40
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
10:25
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
13:45
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
17:00
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
 

Rabka-Zdrój

06:29
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
07:34
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
07:53
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje do 31 sierpnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
08:44
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
09:28
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
10:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
11:03
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:29
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
12:38
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
13:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
13:38
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
14:19
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
  • kursuje w niedziele
14:53
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
15:14
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
15:38
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
17:03
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:29
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
18:14
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
18:53
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
19:30
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
20:34
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner