TORKI

Torki, com. Medyka

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
CoachMinibus

City/TownDepartures

Hruszowice

09:13
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kalników

06:08
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:38
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:28
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
11:48
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:43
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:48
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
15:43
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:43
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
19:58
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:33
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

05:00
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
05:01
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
06:05
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:41
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
07:00
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:45
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:25
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
08:41
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
09:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 2 maja
11:06
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
13:01
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
14:11
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:35
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:16
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:16
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
18:25
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:36
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner