MILONKI

Milonki, com. Trzyciąż

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
CoachMinibus

City/TownDepartures

Kraków

04:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
04:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
05:16
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:21
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania kursuje tylko w niedziele
05:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
05:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
06:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:26
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
06:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
07:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
08:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
09:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
10:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
10:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
10:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
11:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
12:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:21
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
13:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
13:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
14:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:52
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje w niedziele
14:56
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:11
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
18:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
18:46
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:52
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Olkusz

04:35
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
06:55
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
13:55
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
15:35
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
 

Tarnawa

06:44
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
09:44
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
15:19
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
16:54
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie 01.05-31.05.2020
 

Wolbrom

06:29
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
06:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
07:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
07:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
08:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
08:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:04
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oprócz
09:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
09:34
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
10:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:59
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:19
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
12:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
12:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
13:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
13:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
15:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:44
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
16:09
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
16:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:04
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w soboty
  • do odwołania kursuje tylko w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:24
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
17:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
18:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:24
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
18:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje w niedziele
18:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
18:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:04
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:19
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:44
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
20:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
21:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
22:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner