SOSNOWIEC DW. PKP

Sosnowiec, com. M. Sosnowiec

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
MinibusCoach

City/TownDepartures

Będzin

10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
 

Bielsko-Biała

going via: Katowice,
05:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
going via: Katowice, Tychy,
11:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
11:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 15.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,30.VI.2020,1.VII.2020,7.VII.2020-8.VII.2020,14.VII.2020-15.VII.2020,21.VII.2020-22.VII.2020
19:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-12.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
22:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 13.VI.2020,27.VI.2020,4.VII.2020,11.VII.2020,18.VII.2020
22:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
 

Bratislava

going via: Katowice,
02:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Budapest

going via: Katowice, Bielsko-Biała,
05:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
going via: Katowice, Bratislava,
02:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Bukowno

06:38
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:58
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
13:33
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
15:48
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Busko-Zdrój

going via: Dąbrowa Górnicza,
06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie epidemii
  • kursuje w niedzielę
going via: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław, Pińczów,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
 

Chmielnik

going via: Dąbrowa Górnicza, Pilica, Żarnowiec, Mieronice,
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje 24 XII
  • Kursuje 31 XII
  • nie kursuje do odwołania
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje do odwołania
 

Cieszyn

going via: Katowice,
17:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Częstochowa

01:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-14.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
06:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
07:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-27.VI.2020,29.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-4.VII.2020,6.VII.2020-11.VII.2020,13.VII.2020-18.VII.2020,20.VII.2020-24.VII.2020
10:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020
10:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 12.VI.2020-14.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
14:14
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • Od 25.05. kursuje wyłącznie od poniedziałku do piątku w dni robocze (zmiany w związku z epidemią koronawirusa)
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
16:25
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 9.VI.2020-15.VI.2020,18.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
16:50
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,30.VI.2020,1.VII.2020,7.VII.2020-8.VII.2020,14.VII.2020-15.VII.2020,21.VII.2020-22.VII.2020
18:55
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
 

Dąbrowa Górnicza

06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie epidemii
  • kursuje w niedzielę
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje 24 XII
  • Kursuje 31 XII
  • nie kursuje do odwołania
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje do odwołania
going via: Będzin,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
 

Gdańsk

going via: Łódź, Toruń,
00:35
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Gdynia

going via: Łódź, Toruń, Gdańsk,
00:35
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Katowice

02:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
05:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
05:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
06:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
06:40
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
07:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
08:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
08:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • Nie kursuje 1 i 3 maja
08:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:59
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
09:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
09:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:19
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje do 10 maja 2020
10:28
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • KURSUJE WE WTORKI
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
10:37
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • Od 25.05. kursuje wyłącznie od poniedziałku do piątku w dni robocze (zmiany w związku z epidemią koronawirusa)
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
11:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
11:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
11:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 15.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,30.VI.2020,1.VII.2020,7.VII.2020-8.VII.2020,14.VII.2020-15.VII.2020,21.VII.2020-22.VII.2020
11:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
12:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:24
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
13:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
14:10
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
14:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
15:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
15:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
15:53
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje do odwołania
16:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:04
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
17:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
17:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
17:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:20
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie epidemii
  • kursuje w niedzielę
19:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 14.VI.2020
19:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-12.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
19:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
19:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
22:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 13.VI.2020,27.VI.2020,4.VII.2020,11.VII.2020,18.VII.2020
22:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
 

Kielce

14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje do 10 maja 2020
going via: Dąbrowa Górnicza,
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 28.05.2020
 

Korbielów

going via: Katowice, Tychy, Bielsko-Biała,
11:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
 

Kraków

04:50
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020-13.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
09:40
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-27.VI.2020,29.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-4.VII.2020,6.VII.2020-11.VII.2020,13.VII.2020-18.VII.2020,20.VII.2020-24.VII.2020
12:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020-15.VI.2020,18.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
13:40
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2020,5.VII.2020,12.VII.2020,19.VII.2020
 

Łódź

00:35
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
going via: Częstochowa,
01:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-14.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
16:25
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 9.VI.2020-15.VI.2020,18.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Miechów

going via: Będzin, Dąbrowa Górnicza,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
 

Olkusz

05:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
06:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
09:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
10:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
12:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
12:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
13:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
14:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
15:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
15:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
16:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
16:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
17:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
18:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
20:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
20:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
 

Pińczów

going via: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje do 10 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje do 31 maja 2020
  • do odwołania kursuje tylko w niedzielę
 

Poznań

going via: Częstochowa, Łódź,
01:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-14.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
16:25
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 9.VI.2020-15.VI.2020,18.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Starachowice

going via: Kielce,
14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje do 10 maja 2020
 

Stąporków

going via: Częstochowa,
14:14
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • Od 25.05. kursuje wyłącznie od poniedziałku do piątku w dni robocze (zmiany w związku z epidemią koronawirusa)
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 

Tarnów

going via: Kraków,
04:50
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020-13.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Toruń

going via: Łódź,
00:35
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Tychy

going via: Katowice,
11:15
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
11:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 15.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,30.VI.2020,1.VII.2020,7.VII.2020-8.VII.2020,14.VII.2020-15.VII.2020,21.VII.2020-22.VII.2020
19:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020-12.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
22:00
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 13.VI.2020,27.VI.2020,4.VII.2020,11.VII.2020,18.VII.2020
22:45
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-26.VI.2020,28.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-3.VII.2020,5.VII.2020-10.VII.2020,12.VII.2020-17.VII.2020,19.VII.2020-24.VII.2020
 

Ustrzyki Górne

going via: Kraków, Tarnów,
04:50
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020-13.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 

Warszawa

going via: Częstochowa,
06:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
07:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 25.VI.2020-27.VI.2020,29.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-4.VII.2020,6.VII.2020-11.VII.2020,13.VII.2020-18.VII.2020,20.VII.2020-24.VII.2020
10:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020
10:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 12.VI.2020-14.VI.2020,25.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
16:50
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020,25.VI.2020-26.VI.2020,30.VI.2020,1.VII.2020,7.VII.2020-8.VII.2020,14.VII.2020-15.VII.2020,21.VII.2020-22.VII.2020
18:55
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 11.VI.2020,13.VI.2020-14.VI.2020,27.VI.2020-29.VI.2020,2.VII.2020-6.VII.2020,9.VII.2020-13.VII.2020,16.VII.2020-20.VII.2020,23.VII.2020-24.VII.2020
 

Zakopane

going via: Kraków,
12:05
FlixBus

Carrier type: Coach
  • Kursuje w dniach: 10.VI.2020-15.VI.2020,18.VI.2020-30.VI.2020,1.VII.2020-24.VII.2020
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner