ROGÓŻNO

Rogóżno, com. Łańcut

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
MinibusCoach

City/TownDepartures

Biłgoraj

09:56
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i piątki, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:51
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:06
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i piątki, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:16
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:56
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
 

Jarosław

19:35
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
 

Jasionka

going via: Rzeszów,
07:35
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
 

Łańcut

07:27
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Przemyśl

06:45
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
07:33
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
07:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
08:58
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25., 26 XII, 1 I, Wielkanoc
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
11:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
11:28
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
12:15
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
13:25
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
13:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
15:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 2 maja
16:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
16:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
17:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:48
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje 6 stycznia
19:55
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 25.12 i 26.12 oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
 

Rudna Mała

going via: Rzeszów,
05:42
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
17:08
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
17:38
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 25.12 i 26.12 oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
 

Rzeszów

05:42
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje codziennie bez świąt
06:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • kursuje 2 maja
06:57
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:17
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:35
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
07:37
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:07
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
08:24
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i piątki, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
  • nie kursuje 2 maja
09:07
Eurobus

Carrier type: Coach
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:22
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i 2 maja
  • dodatkowo kursuje 27.12.
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
09:32
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
09:34
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:02
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
10:42
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:22
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty
12:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania kursuje też w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:24
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i piątki, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
14:22
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • do odwołania nie kursuje w soboty
16:39
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:57
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:08
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
17:24
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:38
Bus Natura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 25.12 i 26.12 oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
 

Tomaszów Lubelski

11:54
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner