WOLBROM, DWORZEC AUTOBUSOWY

Wolbrom, com. Wolbrom miasto

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Kraków

04:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
04:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 stycznia 2021
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
04:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • kursuje 5 kwietnia 2021
05:07
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:07
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:54
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz 10 i 17 stycznia 2021
07:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
08:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 25-27 grudnia 2020 oraz 1, 3 i 6 stycznia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
10:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
10:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Lany Poniedziałek
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
11:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
12:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
13:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
13:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
14:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia 2020
  • kursuje dodatkowo 28-30 grudnia 2020
  • dodatkowo kursuje 4-17 stycznia 2021 w dni powszednie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
16:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner