PODCHYBIE

Podchybie, com. Trzyciąż

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Kraków

04:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
04:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 stycznia 2021
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
05:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • kursuje 5 kwietnia 2021
05:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
05:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:04
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
06:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
06:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:04
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz 10 i 17 stycznia 2021
07:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
08:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
08:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
09:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
09:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
09:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 25-27 grudnia 2020 oraz 1, 3 i 6 stycznia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
10:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
10:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Lany Poniedziałek
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
11:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
11:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 2 maja
11:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
11:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
13:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
14:07
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:46
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
15:07
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia 2020
  • kursuje dodatkowo 28-30 grudnia 2020
  • dodatkowo kursuje 4-17 stycznia 2021 w dni powszednie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
16:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
16:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia
16:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 2 maja
17:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
19:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
19:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Wolbrom

06:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
07:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
07:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:07
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
08:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
09:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oprócz
09:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:42
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
11:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
12:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:47
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielkanoc i Lany Poniedziałek
  • nie kursuje w Boże Ciało
12:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:37
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
14:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 13 i 14.04
14:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
15:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
16:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
16:17
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje w soboty i niedziele
16:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1-3 maja 2021
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
18:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
18:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja
18:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:32
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
18:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
18:57
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:12
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:52
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
21:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
22:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
23:02
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner