GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Głogów Małopolski, com. Głogów Małopolski miasto

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Lipnica

07:53
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:03
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:28
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:23
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Mielec

05:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
05:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
06:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
08:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
08:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
09:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
10:07
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
10:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
10:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
11:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje w Wielką Sobote
12:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
13:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobote
13:27
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
14:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
14:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
15:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
15:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
17:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w święta, Wielką Sobotę, 24 i 31.12
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
18:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
19:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
20:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
21:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Rzeszów

05:48
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:09
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:18
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
06:34
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
06:45
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
06:48
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
06:54
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
07:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
07:13
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:38
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
08:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:09
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
08:20
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
08:34
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
09:16
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
09:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
09:44
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
09:50
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
09:53
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
10:39
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
11:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
11:09
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
11:25
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
11:27
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:39
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
12:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje w Wielką Sobote
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
12:09
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
12:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobote
12:39
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
13:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
13:09
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
13:15
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
13:23
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
13:34
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
14:04
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
14:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobote
14:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
14:38
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
14:39
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:55
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
14:58
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
15:04
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
15:34
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
15:46
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:48
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
16:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
16:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
16:34
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
16:48
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
16:50
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
17:04
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
17:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:44
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
18:23
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
18:24
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w święta, Wielką Sobotę, 24 i 31.12
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
18:55
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
19:38
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
19:54
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
20:38
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:54
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:54
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:08
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:38
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
22:54
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
 

Tarnobrzeg

05:27
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
07:27
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
07:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
08:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
08:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
10:02
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
10:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
10:27
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
11:02
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
11:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobote
11:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 2, 4-6 maja 2022
11:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
12:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
12:27
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobote
13:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:02
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
14:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
15:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
15:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
15:57
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
17:17
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, w Wielką Sobotę oraz 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
18:37
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
19:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:32
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 31.XII i w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4-6 maja 2022
21:47
MARCEL

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Wola Raniżowska

07:28
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
08:58
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
10:33
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
12:08
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
13:58
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
15:48
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
17:33
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielki Piątek 2.04.2021
19:48
EKSPRES BUS Raniżów

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1-3 maj 2021
  • Nie kursuje w 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia, 1 I, i 1 i 2 dzień Wielkanocy
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Searching
journey planner