ZADĄBROWIE

Zadąbrowie, com. Orły

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
CoachMinibus

City/TownDepartures

Jarosław

17:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Lublin

05:51
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:51
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 22-23 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Przemyśl

05:54
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
06:29
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:49
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31 grudnia
07:04
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:34
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
08:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:37
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:00
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:42
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
10:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w soboty
10:22
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
10:42
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia 2020
10:57
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
11:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
12:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
12:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
12:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
13:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
13:17
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
13:20
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
13:50
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:50
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 22-23 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
14:17
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:30
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
15:07
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
15:37
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
15:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:07
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
16:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
16:42
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
17:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
17:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
17:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:17
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
19:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
20:27
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
20:40
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
 

Przeworsk

14:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 

Rudna Mała

04:48
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
16:18
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
 

Rzeszów

04:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
05:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:13
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
06:33
Eurobus

Carrier type: Coach
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:48
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
08:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
08:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
08:38
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:08
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:28
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:28
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
10:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
11:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
11:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
12:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
13:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:28
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
15:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
16:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner