PUŁAWY UL. PARTYZANTÓW PKP

Puławy, com. Puławy

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Abramów

15:33
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Kazimierz Dolny

10:10
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 6 stycznia
10:53
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 6 stycznia 2022
10:57
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek
12:57
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • od 16.04 do 30.06.2022 kursuje w poniedziałki, piątki i soboty
  • kursuje od poniedziałku do soboty
17:57
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
19:56
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty do 18.04.2022
21:25
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
22:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek
  • kursuje w niedziele
 

Nałęczów

14:38
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 6 stycznia
16:29
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Ryki

10:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
12:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 1 marca do 31 października kursuje codziennie
 

Warszawa

04:13
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 6 stycznia
05:04
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty
  • kursuje w dni świąteczne
07:10
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
08:07
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • od 16.04 do 30.06.2022 kursuje w poniedziałki, piątki i soboty
12:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie 01.11 -31.03
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
13:40
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
16:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:55
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek
going via: Ryki,
10:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
12:20
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 1 marca do 31 października kursuje codziennie
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Searching
journey planner