KRZE

Krze, com. Bolesław

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
Minibus

City/TownDepartures

Dąbrowa Górnicza

04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje w niedziele
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 2 maja
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja
 

Katowice

going via: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,
04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje w niedziele
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 2 maja
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja
 

Olkusz

06:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
07:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
08:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
09:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
10:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
11:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • Kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
12:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje 1 listopada
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
14:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 28-30.12.2020
15:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
16:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
17:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja
18:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
18:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
19:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje 1 listopada
 

Sosnowiec

going via: Dąbrowa Górnicza,
04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje w niedziele
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 2 maja
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner