KOSINA

Kosina, com. Łańcut

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
MinibusCoach

City/TownDepartures

Biłgoraj

09:52
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje do odwołania w związku z epidemią koronawirusa
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:47
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
15:02
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje do odwołania w związku z epidemią koronawirusa
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:12
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
18:52
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • nie kursuje 2 maja 2021
 

Jarosław

15:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:58
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
 

Łańcut

06:25
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:00
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
 

Przemyśl

07:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:28
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
08:00
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
08:33
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
08:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w soboty
09:13
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
09:33
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia 2020
09:48
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
10:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
11:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
11:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
11:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
11:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
12:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
12:20
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
12:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
13:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
13:30
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
13:58
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:28
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
14:58
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
15:23
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
15:33
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:53
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
16:03
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
16:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
16:38
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:08
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
18:43
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
19:18
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
19:40
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
 

Rudna Mała

05:48
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
17:18
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
 

Rzeszów

05:39
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
07:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
07:22
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
07:39
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
07:42
Eurobus

Carrier type: Coach
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:57
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:28
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje do odwołania w związku z epidemią koronawirusa
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
09:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
09:38
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:38
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
10:08
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
10:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:37
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:28
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
11:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
12:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
13:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
13:28
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje do odwołania w związku z epidemią koronawirusa
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:39
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
13:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
14:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:12
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:32
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:52
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:37
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:43
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:02
Eurobus

Carrier type: Coach
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2021
17:28
Jan Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII., nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1. i 11 listopada
  • nie kursuje 2 maja 2021
17:47
Eurobus

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 

Tomaszów Lubelski

11:50
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
 

Wysoka

07:25
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner