CZAJOWICE

Czajowice, com. Wielka Wieś

 

PLEASE NOTE: The stop timetable does not present departures to all intermediary destinations. If you want to see all departures please use Journey planner

 Notes
13:20Normal connection
13:20Faster or express connection
Connection has some notes
Carrier name and type:
MinibusCoach

City/TownDepartures

Kraków

05:02
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:20
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:27
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:29
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:37
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:38
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:42
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:43
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:46
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:57
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:07
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:08
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:15
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:38
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
06:46
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:47
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:54
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
07:07
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:00
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:03
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:08
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:20
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
09:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
09:26
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
09:27
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:47
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:54
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
10:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:40
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:47
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:58
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:00
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
11:20
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:28
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
11:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
12:06
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
12:07
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:27
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:58
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:59
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:15
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:20
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:27
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:40
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
14:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
14:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
14:46
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:47
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:07
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:58
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:00
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:07
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:20
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:28
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
16:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
16:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:26
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:27
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:47
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:58
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:28
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
18:40
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:47
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
19:00
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
19:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
20:06
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:07
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:23
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
21:38
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
 

Ojców

06:24
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:24
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:10
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
15:49
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • Nie kursuje 16.08.2019
17:44
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Olkusz

06:08
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:18
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:39
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
06:53
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
06:58
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:03
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
07:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
08:07
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
08:12
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:32
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:25
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:32
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:45
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:48
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
10:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
10:52
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:12
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:48
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:05
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:12
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:25
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:48
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
12:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
13:27
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:32
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:52
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:45
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
14:48
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:52
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:05
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
15:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
16:07
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
16:12
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:48
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:25
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:32
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:32
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:45
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:48
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
17:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
18:47
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:52
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:12
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:18
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:48
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
20:23
SIGMA BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
20:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia oraz w Wielkanoc
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
21:28
Opalski Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:33
Raf-Bus Rafał Król

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
22:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
22:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
 

Wola Kalinowska

14:09
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:29
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Carrier type: Coach
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
 
Join our newsletter!

Have you noticed an error on our website?Report it.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Information about personal data processing and cookies processingIn relation to the General Data Protection Regulation (GDPR), we would like to inform you that we may process your personal data. Details of this processing are provided in Privacy policy. At the same time, we inform you that the website uses cookies. By using the site, you consent to them being saved or used.
For more information, please see our Cookies Regulations.
Close
Searching
journey planner