Timetables of F.P.H.U OGRO-TRANS Paweł Szumowicz on route Dębica-Bączałka
No. | Details |
---|---|
1 | Dębica - Latoszyn - Podgrodzie - Parkosz - Pilzno - Strzegocice - Bielowy - Jaworze Górne - Kamienica Dolna - Zawadka Brzostecka - Brzostek - Nawsie Brzosteckie - Wola Brzostecka - Kamienica Górna - Bączałka |