Timetables of PKS Złocieniec Spółka z o.o. on route Nętno-Drawsko Pomorskie
No. | Details |
---|---|
1 | Nętno - Rydzewo - Żółte - Zarańsko - Drawsko Pomorskie |
2 | Nętno - Lasocin - Nętno - Rydzewo - Łabędzie - Rydzewo - Żółte - Żółcin - Żółte - Zarańsko - Drawsko Pomorskie |
3 | Nętno - Lasocin - Nętno - Rydzewo - Żółte - Zarańsko - Drawsko Pomorskie |
4 | Nętno - Rydzewo - Żółte - Żółcin - Żółte - Zarańsko - Drawsko Pomorskie |