Timetables of PKS Międzyrzec Podlaski Sp. z o.o. on route Dębowa Kłoda-Kodeniec
No. | Details |
---|---|
1 | Dębowa Kłoda - Żmiarki - Bednarzówka - Korona - Chmielów - Marianówka - Lubiczyn - Kodeniec |
2 | Dębowa Kłoda - Żmiarki - Bednarzówka - Korona - Chmielów - Marianówka - Lubiczyn - Kodeniec |