Timetables of TRANS-MAR on route Włodawa-Krzywowierzba
No. | Details |
---|---|
1 | Włodawa - Suszno - Korolówka - Korolówka-Osada - Wyryki-Adampol - Wyryki-Połód - Wyryki-Wola - Wyryki - Lubień - Kaplonosy - Kaplonosy-Kolonia - Kaplonosy - Zahajki - Horostyta - Krzywowierzba |
2 | Włodawa - Suszno - Korolówka - Korolówka-Osada - Wyryki-Adampol - Wyryki-Połód - Wyryki-Wola - Wyryki - Lubień - Kaplonosy - Kaplonosy-Kolonia - Kaplonosy - Zahajki - Horostyta - Krzywowierzba |