Timetables of PKS w Oławie S.A. on route Kuchary-Oława
No. | Details |
---|---|
1 | Kuchary - Gostkowice - Danielowice - Radłowice - Piskorzówek - Domaniów - Kończyce - Radoszkowice - Kończyce - Grodziszowice - Kończyce - Domaniów - Kończyce - Kurzątkowice - Wyszkowice - Goszczyna - Brzezimierz - Pełczyce - Gaj Oławski - Oława |