Timetables of PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. on route Lwówek Śląski-Kołobrzeg
No. | Details |
---|---|
1 | Lwówek Śląski - Bolesławiec - Trzebień - Szprotawa - Nowa Sól - Międzyzdroje - Wisełka - Międzywodzie - Dziwnów - Dziwnówek - Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Mrzeżyno - Rogowo - Dźwirzyno - Grzybowo - Kołobrzeg |