Timetables of PKS Nova S.A. O/Zambrów on route Wysokie Mazowieckie-Brańsk
No. | Details |
---|---|
1 | Wysokie Mazowieckie - Mystki-Rzym - Plewki - Szepietowo - Dąbrówka Kościelna - Pułazie-Świerże - Kostry-Noski - Krasowo-Częstki - Krasowo Wielkie - Nowe Piekuty - Koboski - Skłody-Przyrusy - Jośki - Hodyszewo - Glinnik - Patoki - Brańsk |