Timetables of PKS Nova S.A. O/Zambrów on route Zambrów-Łętownica
No. | Details |
---|---|
1 | Zambrów - Krajewo-Korytki - Ostrożne - Żabikowo Rządowe - Szumowo - Zaręby-Jartuzy - Radwany-Zaorze - Wyszomierz Wielki - Pęchratka Polska - Paproć Mała - Srebrna - Paproć Duża - Łętownica |