Timetables of PKS w Łukowie S.A. on route Łuków-Leszczanka
No. | Details |
---|---|
1 | Łuków - Karwacz - Dębowica - Karwów - Trzebieszów Pierwszy - Trzebieszów Drugi - Dębowierzchy - Leszczanka |
2 | Łuków - Karwacz - Dębowica - Karwów - Trzebieszów Pierwszy - Trzebieszów Drugi - Dębowierzchy - Leszczanka |