Timetables of POLREGIO on route Hel-Chojnice
No. | Details |
---|---|
1 | Hel - Jurata - Jastarnia - Kuźnica - Chałupy - Władysławowo - Swarzewo - Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Rekowo Dolne - Reda - Rumia - Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Swarożyn - Starogard Gdański - Piesienica - Pinczyn - Zblewo - Kaliska - Czarna Woda - Łąg - Czersk - Rytel - Chojnice |