Timetables of Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. on route Siechnice-Wrocław
No. | Details |
---|---|
1 | Siechnice - Groblice - Durok - Kotowice - Durok - Groblice - Siechnice - Święta Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Iwiny - Wrocław |
2 | Siechnice - Radwanice - Wrocław |
3 | Siechnice - Radwanice - Wrocław |
4 | Siechnice - Radwanice - Wrocław |
5 | Siechnice - Radwanice - Wrocław |
6 | Siechnice - Święta Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Iwiny - Wrocław |