Timetables of PKS Wieluń Sp. z o.o. on route Lututów-Walichnowy
No. | Details |
---|---|
1 | Lututów - Siedliska - Góry - Siedliska - Pichlice - Ryś - Wyglądacze - Prusak - Borki Pichelskie - Borki Sokolskie - Zdzierczyzna - Gumnisko - Sokolniki - Tyble - Gumnisko - Zdzierczyzna - Sokolniki - Prusak - Walichnowy |