Timetables of Plus Bus on route Łapy-Łapy
No. | Details |
---|---|
1 | Łapy - Uhowo - Bojary - Turośń Dolna - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Kleosin - Białystok - Roszki-Włodki - Białystok - Jabłonowo-Wypychy - Białystok - Kleosin - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Turośń Dolna - Bojary - Uhowo - Łapy |