Timetables of PKS Ryki Sp. z o.o. on route Ryki-Nowodwór
No. | Details |
---|---|
1 | Ryki - Oszczywilk - Brusów - Jakubówka - Nowodwór - Grabów Rycki - Zawitała - Zielony Kąt - Rycza - Nowodwór - Trzcianki - Białki Dolne - Nowodwór |
2 | Ryki - Moszczanka - Sierskowola - Nowy Bazanów - Stary Bazanów - Trzcianki - Nowodwór |